Faster keyword suggestios + ajax category problem

Home Forums Product Support Forums Ajax Search Pro for WordPress Support Faster keyword suggestios + ajax category problem

This topic contains 7 replies, has 2 voices, and was last updated by botond botond 9 years, 6 months ago.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author
    Posts
  • #2386
    botond
    botond
    Participant

    Hello!

    I really love your plugin, i have only two small problems with it.

    1. When I add a new category from a post at the admin interface, it doesn’t show up, only after when i refresh the post (or the page). This problem comes when your plugin is activated.

    2. Is there anyway to speed up the keyword suggesting, because it is a little bit slow (i have to wait 5-6 seconds to show the suggested word)

    The site is located in “gamecom.hu” folder at ftp. This is not a working site, so you can enable or disable plugins.

    Thanks for your help!

    #2393
    Ernest Marcinko
    Ernest Marcinko
    Keymaster

    Szia!

    Vettem a bátorságot és updateltem neked a plugin a legújabb verzióra. Elképzelhető, hogy a meglévő kereső példányt törölnöd kell, aztán újat csinálni helyette a helyes működéshez. Ellenben ez az update elvileg mindkét problémát megoldja, sőt ha minden jó, akkor lényegesen gyorsabb lesz a kereső is.

    Örülök, hogy van magyar vásárló is 🙂

    Ha valami gond lenne, kérdezz, igyekszem válaszolni naponta, a ticketek mennyiségétől függően.

    Best,
    Ernest Marcinko

    If you like my products, don't forget to rate them on codecanyon :)


    #2394
    botond
    botond
    Participant

    Szia!

    Én pedig örülök, hogy magyar support van, és ilyen gyorsan válaszol 🙂

    Valóban megoldotta mindkét gondot. Viszont az új verzióba nem találom, hogy hol lehet beállítani, hogy csak Buddypress csoportokba keressen (sehol máshol).

    Ennyi kérdésem lenne még.

    Még egyszer nagyon köszönöm a gyors választ!

    Üdvözlettel,

    Botond

    #2395
    Ernest Marcinko
    Ernest Marcinko
    Keymaster

    Hoppá, jó hogy ezt észrevetted. Úgy nézem hogy valamiért ez a beállítás véletlenül kikerült az újból. Semmi gond, ftp-n keresztül belekódoltam, hogy mindig keressen buddypress csoportok közt. Elméletileg most már jónak kéne lennie, de azért próbáld ki.

    Best,
    Ernest Marcinko

    If you like my products, don't forget to rate them on codecanyon :)


    #2396
    botond
    botond
    Participant

    Remek! Megy minden, és gyors is! 🙂

    További sok sikert kívánok!

    Üdv,

    Botond

    #2397
    botond
    botond
    Participant

    Még egy dolog amire figyelmes lettem. A plugin aktiválásakor eltűnnek az “awsome iconok”

    Van esetleg valamilyen ötleted, hogy ez mitől lehet?

    Üdv,

    Botond

    #2399
    Ernest Marcinko
    Ernest Marcinko
    Keymaster

    Szintén egy bug úgy nézem. Elvileg most már jónak kéne lennie. A gond az volt, hogy a kereső ugyanazzal a névvel használt egy másik icon packot.

    Best,
    Ernest Marcinko

    If you like my products, don't forget to rate them on codecanyon :)


    #2400
    botond
    botond
    Participant

    Ismét köszönöm a gyors segítséget! Működik! 🙂

    Üdv,

    Botond

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)

You must be logged in to reply to this topic.